Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : BOYA

Boya BY-WM3T2-D2 İkili Kablosuz Yaka Mikrofonu – Lightning

Stok Kodu: BOYA BY-WM3T2-D2

GTIN: 6974700650763

BY-WM3T2 serisi, canlı akış, vlog kaydı, ders kaydı ve diğer ses yakalama uygulamaları için yüksek kaliteli ses sağlayan mini bir 2,4 GHz kablosuz mikrofon sistemidir. MFi Sertifikalı Yıldırım çıkışı ile BY-WM3T2-D2, Apple iOS cihazları için uyumlu olup 2 verici dahil, aynı anda iki ses kaynağını kaydedebilir.

Boya-BY-WM3T2-D2-İkili-Kablosuz-Yaka-Mikrofonu-Lightning-Açıklama-4
Küçük ve Hafif Kablosuz Mikrofon

BY-WM3T2 serisi inanılmayacak kadar kompakt ve hafiftir. Alıcıyı cihaza taktığınız sürece kullanmaya başlamak kolaydır. TX ve RX'in toplam ağırlığı 15 g'dan fazla değildir, bu da onları çok taşınabilir hale getirir. Ultra kompakt boyutu ve süper hafifliği nedeniyle verici, taktığınızda yakanızı çekmez.

Aynı Anda Canlı Yayın ve Telefon Şarjını Destekleyin

BY-WM3T2 alıcısı bir akıllı telefona takıldığında, telefon alıcıdaki Lightning şarj portu üzerinden şarj edilebilir. Canlı yayın gibi uzun süre kesintisiz çalışmanızı sağlar. Ayrıca, vericinin dahili şarj edilebilir pili 10 saate kadar çalışma süresi sağlar ve bu da tüm gün boyunca ses kaydı almanıza yardımcı olur.

Boya-BY-WM3T2-D2-İkili-Kablosuz-Yaka-Mikrofonu-Lightning-Açıklama-10
Gürültü Engelleme, Yüksek Kaliteli Ses Sağlar

Akıllı gürültü engelleme teknolojisi, orijinal sesi etkili bir şekilde tanımlayabilir ve gürültülü bir ortamda net ses kaydedebilir. Güç düğmesine iki kez tıklayarak gürültü engelleme özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Gösterge yavaşça mavi renkte yanıp söndüğünde, ortam gürültüsünü gidermenize ve size net bir ses vermenize yardımcı olan gürültü engelleme modundadır. Bu özellik, dış mekân kullanımı için tasarlanmıştır, arabaların ve kalabalıkların sesini bastırır. Ses kalitesini büyük ölçüde artırmak için tasarlanan BY-WM3T2, prodüksiyonlarınıza gerçekten olağanüstü ses performansı sunar.

- 2.4GHz çift kanallı kablosuz mikrofon sistemi

- Ultra kompakt ve taşınabilir

- Apple iOS cihazlarıyla uyumlu

- 360° ses alımı için çok yönlü yerleşik mikrofon

- Seçilebilir gürültü iptali

- Otomatik eşleştirme, tak ve çalıştır

- Kullanım sırasında şarj etme imkanı

- TX'in dahili şarj edilebilir pili ve 10 saate kadar çalışma süresi

- 50 metre çalışma aralığı

Boya-BY-WM3T2-D2-İkili-Kablosuz-Yaka-Mikrofonu-Lightning-Açıklama-1

Omnidirectional Microphone (Çok yönlü mikrofon) Nedir? Çok yönlü mikrofonlar, sesi mikrofonun her tarafından veya yönlerinden eşit kazançla alan mikrofonlardır. Bu, bir kullanıcı mikrofona önden, arkadan, soldan veya sağdan konuşsa da mikrofonun tüm sinyalleri eşit kazançla kaydedeceği anlamına gelir. Bu, sesi yalnızca belirli bir taraftan yüksek hassasiyetle alan tek yönlü mikrofonların tersidir.

Çok yönlü mikrofonların dairesel bir kutup grafiği vardır, çünkü sesi 0º ila 360º arasındaki tüm yönlerden eşit kazançla kaydeder. Gösterilen kutupsal çizim görüntüsü, çok yönlü bir mikrofonun tipik bir kutupsal çizim yanıtıdır. Dairesel deseni görebilirsiniz. Böylece bir kullanıcı mikrofona herhangi bir yönden veya açıdan konuşsa da aynı kazanç elde edilecektir.

Çok yönlü mikrofonlar, ses alma yönlülüğünde daha fazla esnekliğe izin vermeleri açısından yönsüz mikrofonlara göre avantajlıdır. Tekrar belirtmek gerekirse, bir kullanıcı mikrofonun herhangi bir tarafına konuşabilir ve yine de her taraftan iyi kazanç elde edecektir. Bu, sesin birden çok yönden kaydedilmesi gereken uygulamalarda çok yararlı olabilir. Bunun bir örneği, önde bir müzik aleti grubunun ve arkada bir koronun şarkı söylediği bir müzik performansı olabilir. Yönsüz bir mikrofon, ikisinden yalnızca birini iyi kazançla alırken, diğerini çok düşük seviyede kaydedebilir.

Ancak, çok yönlü mikrofonların her yönden gelen sesleri alırken, tek yönlü mikrofonların yalnızca bir yönden gelen sesleri alması, her zaman tek yönlü mikrofonlardan üstün oldukları anlamına gelmez. Birçok uygulamada, sesi her yönden almak büyük ölçüde istenmeyebilir. Buna bir örnek, bir profesörün sınıftaki dersini kaydetmektir. Arkadaki öğrencilerden gelebilecek herhangi bir gürültü olmadan sadece profesörün dersinin kaydedilmesi gereken bir senaryoda, tek yönlü bir mikrofon kullanmak en iyisidir. Bu gibi bir durumda kullanılan yaygın bir mikrofon, tek yönlü bir mikrofon kullanan Shotgun mikrofondur. Shotgun mikrofonlar, yanlardan ve arkadan gelen sesleri göz ardı ederken doğrudan önlerinden gelen sese odaklanır. Bu, av tüfeği mikrofonunun, yanlarda ve arkada bulunabilecek tüm sesleri göz ardı ederken, istenen sesi büyük bir kazançla doğrudan önünde almasına olanak tanır. Böylece tek yönlü mikrofonlar kullanıldığında kaydedilecek ses kaynağı önde sabit durduğu sürece daha temiz bir kayıt elde edilebilir.

Dolayısıyla hem çok yönlü hem de tek yönlü mikrofonların avantajları ve dezavantajları vardır. Önemli olan, mevcut durumda hangisinin daha iyi olacağına karar verebilmeniz için kullanımdaki mikrofonun uygulamasını bilmektir.