Yükleniyor... Lütfen Bekleyiniz...

Haber Listemiz


Abiye Gece Ayakkabıları Modelleri

Yayınlanan 11th Feb 2011 @ 12:27 PM

Bir kadının asla yeterli sayıda ayakkabısı olamaz. Bu kural insanlık tarihi kadar eskidir. Kaldı ki, artık ayakkabı modelleri kıyafetleri gölgede bırakacak kadar görkemli. Artk ayaklara sadece düşmanlar bakmıyor. Işıl ışıl yüksek topuklu, ayakkabılara insan dost da olsa, düşman da olsa bakmadan geçemiyor. Artık  davetlerin ardından gece elbiseleri değil ayakkabılar konuşuluyor. Bu yüzden gece elbisenizin altına seçeceğiniz abiye ayakkabı modeli çok önemli.

İdeal bir abiye ayakkabı nasıl olmalı?
Ayağınızda zarif ve seksi görünmeli, gece elbisenize uymalı ve gece boyu ayakta kalmanızı ve dans etmenizi sağlayacak kadar rahat olmalı. En önemlisi gece elbisesinin altına topuklu ayakkabı giyilmeli.

Öncelikle, çok gösterişli bir ayakkabı giyecekseniz, gece elbisenizin sade olmasına dikkat edin. Hem kıyafetiniz hem de ayakkabılarınız aynı anda fazla detaylı ve cafcaflı olursa iyi durmayacaktır.

 

resim-2974.jpg

Abiye ayakkabı modelleri

Şık bir abiye ayakkabı mutlaka yüksek topuklu olmalıdır. Yüksek topuklar vücudunuzu daha güzel ve ince gösterecektir. Elbette boyunuzu da daha uzun… Bu yaz ayakkabı modasına aşırı yüksek topuklu modeller damgasını vuruyor. Ayakkabı modasını yakından takip eden tüm kadınlar fizik kanunlarına meydan okuyacaklar.

Ayaklarınıza güveniyorsanız yaz geceleri için abiye ayakkabı seçiminizde yüksek topuklu stiletto tipi açık ayakkabılar tercih edin. Ayaklarınızın güzel göründüğünü düşünmüyorsanız, ucu veya arkası açık modelleri tercih edebilirsiniz. İddialı bir gece elbisesi seçtiyseniz, elbisenize uygun renkte yılan dersi ayakkabıyla kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Böyle bir ayakkabıyı iş hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Boyunuz kısaysa, bu yıl abiye ayakkabılarda platform topuklar çok moda. Bunun avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca platform ayakkabılar incecik topuklu stiletto tipi ayakkabı modellerinden daha rahat olacaktır. Platform topuklu abiye ayakkabılar üzerinde daha rahat denge sağlayabilir ve gece boyu ayakta dilediğinizce kalabilirsiniz. Gizli platform ayakkabılar da bu yaz sıkça kullanılıyor.

resim-2989.jpg

dolgu topuk

resim-3009.jpg

dolgu topuk

Tüm modellerimiz ve sipariş için TIKLAYINIZ.....

Dolgu topuklar da ayakkabı modasında tam gaz gidiyor. Dolgu topuk abiye ayakkabılarda topuklar yine göz alıcı şekillerde süsleniyor. Dolgu topuklar askılı, uçuşan bir gece elbisesinin altında veya mini etekle birlikte harika olabiliyor.

Topukları swarovski taşlarla bezeli abiye ayakkabıların giyildiği bir davette başka ne konuşulur ki? Taşlı ayakkabı modası haklı olarak büyük ilgi görüyor.

 

 

resim-3024.jpg

INDIAN27-T-MF.jpg

Metalik renkli ayakkabılar da bu yaz parlıyor. Özellikle dore ayakkabı siyah ve beyaz gece elbiselerinin altında muhteşem görünüyorlar. Lame ayakkabılar da kıyafetinize uygun olabilir, özellikle taşlı, lame  bir abiye ayakkabı göz alıcı olur. Bakır tonlarında metalik renkli ayakkabılar da oldukça revaçta.

Gece elbisenizin modeline göre  ayakkabıları, görkemli modeli gibi abiye ayakkabılar giyerek gece boyu altın gibi parlayabilirsiniz.

taşlı ayakkabılar

resim-2991.jpg

taşlı ayakkabılar

JEWEL16-PW-PU.jpg

JEWEL22-PN-PU.jpg

JEWEL31-BZ-PU.jpg

 

Tüm modellerimiz ve sipariş için TIKLAYINIZ.....

Metalik renklerin dışında yaz ayakkabıları capcanlı renklerde. Özellikle kırmızı, pemne, turuncu, fuşya gibi sıcak renkler yazın sıcaklığını yansıtıyor. Bunlardan başka fıstık yeşilleri, sarılar ve özellikle saks mavisi de ayakkabı modellerinde sıkça kullanılan renklerden. Parlak, canlı renkte bir  topuklu ayakkabı ve aynı renkte aksesuarlarla tamamlayacağınız siyah bir gece elbisesi bir anda bambaşka bir havaya bürünecektir.

Bu yaz ayakkabı modasında başka bir özellik de ayakkabıların olabildiğince detaylı süslerle donatılmış olmaları. Sawarovski taşlar kadar danteller, kudeleler, tüyler, güller ve fırfırlar, hatta kelebekler ayakkabıları süslüyor. Kimileri fazla abartılı olsa da, dikkat çekici bir zerafete sahip modellere diyecek söz yok. Mücevherler, takılar, boncuklar artık boyunları, bilekleri değil, ayakları süslüyor.

2011yaz geceleri yüksek topuklu ayakkabılar üzerinde geçecek. Hem de gösterişli, süslü, parlak, renkli ve cesur ayakkabılarla. İster rengarenk ister dore ayakkabı, ister kumaş, ister yılan derisi ayakkabı, ister güllü, ister taşlı ayakkabı, ister stiletto, ister platform ayakkabı olsun… Bu yaz yatırımlarınızı gece elbisenizden çok ayakkabılarınıza yapmanızda fayda var, dostlarınız hayran kalsın, düşmanlarınız çatlasın diye.

Tüm modellerimiz ve sipariş için TIKLAYINIZ.....